O blogu

Witaj na blogu poświęconym modzie sukienkowej.  Znajdziesz tu ciekawe inspiracje z wykorzystaniem tej wspaniałej części garderoby. Wyszukujemy ciekawe pomysły i dzielimy się nimi z wami. Podpowiadamy jak je nosić, z czym łączyć (oraz z czym nie łączyć) żeby zawsze świetnie wyglądać. Dzielimy się również spostrzeżeniami na temat aktualnych trendów i nowinek w tym szerokim sukienkowym świecie.

Sukienki były noszone przez kobiety od czasów starożytnych ( a może i dłużej :), od zawsze uznawane były za symbol kobiecości i nie bez powodu, ponieważ nie ma nic bardziej kobiecego niż zmysłowa suknia. Dopiero za naszych czasów zostały one w dużej części zastąpione ubraniami, które kiedyś były typowo męskie. Czyli jeansami, koszulami i tak dalej. Cóż, panie szybko zorientowały się że nowy styl ubierania jest praktyczniejszy a boom na spodnie rozkwitł na dobre. Teraz jednak mamy XXI wiek, a wybór sukienek jest większy niż kiedykolwiek wcześniej, ich ceny też nie są wygórowane. Modeli są tysiące w najróżniejszych stylach i długościach, znajdą się również takie które swoją wygodą dorównują jeansom, także my jako zwolennicy sukienek nakłaniamy aby powrócić do korzeni kobiecych strojów, jednak w nieco odświeżonym, nowoczesnym wydaniu.

Blog ma za zadanie nakłonić więcej z Was drogie Panie do noszenia świetnych kiecek. My pokazujemy, że sukienki mogą być równie atrakcyjne co i wygodne dlatego warto je nosić jak najczęściej i emanować swoją kobiecością. Noście je drogie Panie przede wszystkim dla siebie, wybierajcie modele które najlepiej będą charakteryzowały zarówno wasze ciało jak i duszę, tak aby sukienka była nie tylko strojem ale i wyrazem charakteru czy nastroju. Dobrze przemyślana kompozycja może wyglądać na prawdę cudownie, dlatego warto ubierać się z zaangażowaniem.

 

Sukienki to nasza pasja, dlatego serdecznie zapraszamy do czytania postów i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach 🙂